Opcje przeglądania
Otwarty lub z Pokrywą
Cena
 • od
  do

Pojemniki warsztatowe i kuwety magazynowe, mają główne zadanie: umożliwiają wygodniejszą, bardziej efektywną i po prostu przyjemniejszą pracę! Oznacza to, że żadne zagięcie czy wycięcie na pudełkach nie jest przypadkowe. Pojemniki magazynowe i kuwety warsztatowe, zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu potrzeb użytkowych.  

Pojemniki warsztatowe oraz kuwety magazynowe umożliwiają bezpieczne przechowywanie i transportowanie różnego rodzaju materiałów oraz produktów. Są one idealne zarówno dla branży przemysłowej, jak i dla użytku domowego.

Pojemniki Warsztatowe

OUTLET: Pojemnik magazynowy do łączenia XXL Modułbox OUTLET: Pojemnik magazynowy do łączenia XXL Modułbox
Cena: 15,94 zł 31,89 zł netto: 12,96 zł 25,93 zł
szt.
zobacz więcej
 • -50%
Pojemnik warsztatowy XXL czerwony Truck Pojemnik warsztatowy XXL czerwony Truck
Cena: 21,99 zł netto: 17,88 zł
szt.
zobacz więcej
Pojemnik warsztatowy XXL czarny Truck Pojemnik warsztatowy XXL czarny Truck
Cena: 21,99 zł netto: 17,88 zł
szt.
zobacz więcej
Zestaw 4 mini kuwet X Block Box Zestaw 4 mini kuwet X Block Box
Cena: 18,99 zł netto: 15,44 zł
zestaw
zobacz więcej
Zestaw 6 mini kuwet X Block Box Zestaw 6 mini kuwet X Block Box
Cena: 13,29 zł netto: 10,80 zł
zestaw
zobacz więcej
Zestaw 4 kuwet magazynowych Titan Box Zestaw 4 kuwet magazynowych Titan Box
Cena: 10,29 zł netto: 8,37 zł
zestaw
zobacz więcej
Zestaw 6 kuwet magazynowych Titan Box Zestaw 6 kuwet magazynowych Titan Box
Cena: 8,29 zł netto: 6,74 zł
zestaw
zobacz więcej
Zestaw 4 kuwet czerwonych Unite Box Zestaw 4 kuwet czerwonych Unite Box
Cena: 5,99 zł netto: 4,87 zł
zestaw
zobacz więcej
Zestaw 4 kuwet czarnych Unite Box Zestaw 4 kuwet czarnych Unite Box
Cena: 4,99 zł netto: 4,06 zł
zestaw
zobacz więcej
Kuweta magazynowa z klapką XXL Exe Plus Kuweta magazynowa z klapką XXL Exe Plus
Cena: 31,94 zł netto: 25,97 zł
szt.
zobacz więcej

Pojemniki warsztatowe i kuwety magazynowe

Pojemniki warsztatowe i kuwety magazynowe, mają główne zadanie: umożliwiają wygodniejszą, bardziej efektywną i po prostu przyjemniejszą pracę! Oznacza to, że żadne zagięcie czy wycięcie na pudełkach nie jest przypadkowe. Pojemniki magazynowe i kuwety warsztatowe zostały zaprojektowane z myślą o spełnieniu potrzeb użytkowych.

Pojemniki warsztatowe i kuwety magazynowe są łatwe w utrzymaniu czystości, co umożliwia ich wielokrotne wykorzystanie. Można je również stosować w procesach recyklingu i segregacji odpadów. Warto dodać, że pojemniki i kuwety są produkowane zgodnie z normami bezpieczeństwa i wymogami higienicznymi, co zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Pojemniki warsztatowe oraz kuwety magazynowe mogą być również wyposażone w dodatkowe akcesoria, takie jak specjalne pokrywy lub wkłady, które zwiększają ich funkcjonalność i ochronę przechowywanych materiałów.

Dostępność pojemników warsztatowych oraz kuwet magazynowych w różnych rozmiarach i kształtach pozwala na skuteczne wykorzystanie przestrzeni magazynowej i warsztatowej. W przypadku pojemników organizacji pracy, należy pamiętać o odpowiednim dopasowaniu ich rozmiaru do przechowywanych materiałów oraz o zachowaniu zasad bezpieczeństwa podczas ich transportowania i przechowywania.

Wszystkie te cechy sprawiają, że pojemniki warsztatowe oraz kuwety magazynowe są niezbędnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce bezpiecznie przechowywać i transportować różnego rodzaju materiały!

Pojemniki warsztatowe  i kuwety magazynowe — ergonomia dostosowana do Ciebie


Pojemniki warsztatowe magazynowe są produktem zaprojektowanym po to, by Tobie pracowało się lepiej. Ich największą zaletą nie jest więc sam wygląd (choć temu też niczego nie brakuje), ale przede wszystkim ogromna wartość użytkowa. Ile razy zdarzyło Ci się coś zgubić, zostawić gdzieś i zapomnieć albo przewrócić nogą pojemnik ze śrubkami?

krotkie kuwety wytrzymalosc ergonomia funkcjonalnosc

Z pewnością zbyt wiele. Na Twoje szczęście nasze plastikowe pudełka do warsztatu zostały stworzone po to, by rozwiązywać takie problemy! Dzięki przemyślanej konstrukcji trudno je wywrócić. Przy okazji zapewniają Ci łatwy dostęp do zawartości zawsze, gdy tego potrzebujesz!

Jak możesz wykorzystać kuwety magazynowe do warsztatu?


Plastikowe pudełka do garażu w kształcie kwadratu posiadają mnóstwo funkcjonalności, które w życiu nie przyszłyby Ci do głowy! Dzięki nim jesteś w stanie tak zorganizować przestrzeń pracy, że korzystanie z niej staje się czystą przyjemnością. Zobacz sam, jak wiele możliwości dają Ci nasze pojemniki magazynowe!

krotkie pojemniki warsztatowe pietrowo

 • Dzięki optymalnym wymiarom doskonale nadają się przechowywania: zarówno dużej ilości drobiazgów, jak i tych większych narzędzi.
 • Wypustki i żłobienia, uwzględnione w projekcie każdego pojemnika, pozwalają Ci na pionowe sztaplowanie ich większej ilości. Jednocześnie osadzają się bardzo stabilnie, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że kolumna się wywróci.
 • Obniżone fronty pudełek pozwalają Ci sięgnąć do środka bez żadnych komplikacji. Nawet jeśli ustawiłeś kilka jeden na drugim.
 • Kuwety magazynowe możesz grupować również poziomo i zespolić je ze sobą dzięki mocnym złączkom, wykonanym z wytrzymałego materiału.
 • Przemyślany projekt z żebrowanymi ściankami i trwały materiał syntetyczny przekładają się na dużą wytrzymałość. W kuwetach możesz przechowywać również elementy wykonane z cięższych materiałów (np. ołowiu).

Przed wypuszczeniem na rynek, krótkie pudełka do warsztatu są sprawdzane pod kątem defektów produkcyjnych. Możesz mieć więc pewność, że zamówione przez Ciebie produkty dotrą w nienaruszonym stanie!

Ergonomia, funkcjonalność i trwałość — trzy filary kuwet i pojemników magazynowych!


Ergonomiczne kuwety magazynowe są nastawione na spełnianie potrzeb użytkowników. Nawet takich, z których wcześniej nie zdawali sobie sprawy. Funkcjonalność powoli staje się standardem w nowoczesnych miejscach pracy. Stanowi to idealny powód, żeby o nią zadbać! O

Wybierz idealny produkt spośród dostępnych produktów, oferujemy kuwety w różnych rozmiarach: Mini, Małe, ŚrednieDuże, DługieXXLZ pokrywąZestawy

Nie czekaj dłużej i sprawdź naszą ofertę pojemników magazynowych www.stamats.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium