Opcje przeglądania

Zasilacze awaryjne z naszej oferty skutecznie zapewnią stabilne działanie pieca, pompy czy innych instalacji grzewczych. Zasilacz UPS jest niezbędny, gdy posiadasz w domu urządzenia, które do prawidłowej pracy wymagają ciągłego zasilania. 

Zasilacz awaryjny współpracuje z urządzeniami, które wyposażone są w detekcję fazy, jak np. niektóre modele pieców gazowych. Faza w naszym urządzeniu jest na stałym poziomie, bez względu na to, czy jest ono zasilane z gniazda sieciowego czy akumulatora.

Zasilanie Awaryjne

Przetwornica solarna inwerter KEMOT PROsolar-1000 Przetwornica solarna inwerter KEMOT PROsolar-1000
Producent: Kemot
Cena: 499,99 zł 699,99 zł netto: 406,50 zł 569,10 zł
szt.
zobacz więcej
  • -29%
  • nowość

Zasilanie awaryjne UPS zachowa stabilne działanie pieca, pompy czy innych instalacji gwarantujących ogrzewanie domu.

Zasilacz UPS jest niezbędny, gdy posiadasz w domu urządzenia, które do prawidłowej pracy wymagają ciągłego zasilania.

Doskonale sprawdzi się jako awaryjne zasilanie pomp CO lub pomp w instalacjach kominków, a także silników indukcyjnych, czy np. urządzeń automatyki instalacji z wykorzystaniem konwektorów ciepła oraz wszelkich urządzeń wyjątkowo wrażliwych na najmniejsze zmiany kształtu napięcia.

Zasilacz awaryjny współpracuje z urządzeniami, które wyposażone są w detekcję fazy, jak np. niektóre modele pieców gazowych.

Faza w naszym urządzeniu jest na stałym poziomie, bez względu na to, czy jest ono zasilane z gniazda sieciowego, czy akumulatora.

Zaletą zasilaczy awaryjnych jest czysty, sinusoidalny przebieg napięcia wyjściowego (zasilającego odbiory), dzięki któremu urządzenie zapewnia stabilną pracę, zapobiegając efektowi przegrzewania się odbiorów indukcyjnych.

Wraz z akumulatorem 12V stanowią kompletne urządzenie zasilania gwarantowanego 230 VAC.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium