Profesjonalne farby spray do znakowania z naszej oferty są wydajne i łatwe do użycia. Szybkoschnące farby znajdą zastosowanie w wielu gałęziach przemysłowych, idealne do znakowania drzew, wyznaczania ciągów komunikacyjnych na halach i magazynach i parkingach.

Farby geodezyjne są niezbędne na terenie budowy i inwestycji. Za pomocą farby w aerozolu szybko i łatwo oznaczysz linie na boiskach i halach sportowych. Puszki 500 ml i 750 ml starczą na długo i posiadają atest higieniczny PZH.

Farby w Sprayu do znakowania

Wózek do malowania linii Soppec Driver Wózek do malowania linii Soppec Driver
Cena: 739,99 zł netto: 601,62 zł
szt.
zobacz więcej

Farby w sprayu do oznakowania

Seria TRACING farba w aerozolu używana do oznaczeń granicznych i optymalizacji ruchu drogowego poprzez wyznaczanie linii podziałowej zarówno wewnątrz budynków, jak i na otwartej przestrzeni: w magazynach dystrybucyjnych, kompleksach sportowych, na trawiastych boiskach, torach kolarskich oraz parkingach.

Seria TRACING SPORT w sprayu to szybkoschnąca farba, która umożliwia znakowanie obszaru linii wielofunkcyjnych na boiskach trawiastych. Farba spełnia najwyższe standardy w zakresie znakowania. Jest bardzo odporna i nie niszczy trawy. Używana powinna być z maszyną lub specjalnym wózkiem do znakowania.

Seria TRACK MARKER to specjalna farba fluorescencyjna do znakowania wszelkich prac wykonywanych na zewnątrz, idealne rozwiązanie dla branży budowlanej, geodezyjnej, geologii i zamówień publicznych, do wszystkich oznaczeń ziemnych, instalacyjnych, konstrukcyjnych, drogowych, do znakowania w różnorodnych pracach: energia elektryczna, woda, gaz, telefonia itp.

Seria FLUO MARKER to farba do znakowania drzew i drewna posiada szerokie zastosowanie w przemyśle drzewnym i leśniczym. Właściwości fluorescencyjne sprawiają, że jest dobrze widoczna z daleka na dowolnym rodzaju drewna.

Seria TEMPO MARKER to farba fluorescencyjna przeznaczona szczególnie do wykonywania krótkotrwałych oznaczeń (od 5 do 15 dni). Jest bardzo przydatna do sygnalizowania i wyznaczania obszarów imprez sportowych (wyścigi, wędrówki piesze) oraz innych wydarzeń (stoiska handlowe, targi, pokazy oraz imprezy rozrywkowe).

Farby posiadają atest higieniczny PZH, są produkowane na bazie akrylu. Nie są szkodliwe dla otoczenia i ludzi, nie zawierają: CFC, HCFC (ksylenu i ołowiu).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium