Pojemniki euro uniwersalne to rodzaj pojemników magazynowych o standardowych wymiarach i konstrukcji, zgodnych z normą EN 13698-1. Są one bardzo wszechstronne i znajdują zastosowanie w różnych branżach i dziedzinach, od przemysłu spożywczego po przemysł motoryzacyjny.

W zależności od potrzeb i wymagań, pojemniki euro uniwersalne są oferowane w różnych wariantach i kolorach, dzięki czemu można je łatwo odróżnić i przypisać do konkretnych zastosowań.

Pojemniki Euro uniwersalne

Pojemniki euro uniwersalne są zwykle stosowane w transporcie, magazynowaniu i przechowywaniu produktów sypkich, suchych lub płynnych, takich jak warzywa, owoce, mięso, ryby, chemikalia, narzędzia, części samochodowe i wiele innych.

Charakteryzują się one jedną lub kilkoma rączkami do łatwego przenoszenia oraz otworami do wentylacji, co pozwala na przechowywanie produktów, które wymagają odpowiedniej cyrkulacji powietrza.

Zastosowane do ich produkcji tworzywo charakteryzuje się wysoką odpornością na obciążenia i na działanie czynników zewnętrznych (wilgoci, wody, promieni słonecznych).

Niewielka masa własna czynią je wysoce ergonomicznym rozwiązaniem do przechowywania i transportu wszelkich produktów technicznych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium