Wszystkie skrzynki na mięso spełniają najwyższe standardy jakości i są optymalnie dostosowane do transportu i przechowywania mięsa, drobiu, ryb, wędlin i innych wyrobów mięsnych. Skrzynki na mięso są wykonane z HDPE (tworzywo dopuszczone do kontaktu z żywnością), higieniczne oraz łatwe w czyszczeniu.

Dzięki specjalnym wymiarom oraz odporności na wysokie temperatury i wilgoć, pojemniki te są idealnym rozwiązaniem dla sklepów mięsnych, zakładów przetwórstwa mięsnego, a także dla gospodarstw domowych.

 

Pojemniki na mięso i drób

Nasze pojemniki na mięso i drób są dostępne w różnych rozmiarach, dzięki czemu każdy klient może znaleźć odpowiedni produkt dla swoich potrzeb. Posiadamy pojemniki o różnej pojemności, które pozwalają na przechowywanie różnej ilości produktów. Pojemniki na mięso i drób są również łatwe do utrzymania w czystości i higieniczne, dzięki czemu zawsze można utrzymać wysoki standard higieny.

Odpowiednio wyprofilowany kształt umożliwia również łatwe stosowanie etykiet samoprzylepnych.

Oferujemy konkurencyjne ceny i profesjonalną obsługę klienta, a także szybką i bezpieczną dostawę. Nasze pojemniki na mięso i drób są idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto poszukuje praktycznego i wygodnego sposobu na przechowywanie i transportowanie produktów mięsnych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium