Karmnik do ptaków umieszczony w ogrodzie lub na tarasie to sposób na obcowanie z bliskością natury nie ruszając się z domu. Kiedy przyjdą przymrozki ptaki nam podziękują za pomoc a my będziemy mogli czuć satysfakcję i czerpać radość z obserwowania małych ptaków. Nasze karmniki są idealne na taras, balkon, ogród i parapet!

Karmniki Dla Ptaków

Karmniki i budki dla ptaków

Karmniki i budki, które pozwalają na dokarmianie ptaków w zimę 

Zima nie pozwala ptakom na wystarczające zaspokojenie głodu. Szczególnie podczas marznącego deszczu lub mżawki ptakom ciężko zdobyć niezbędne zapasy żywności.

Możesz im pomóc w tej ciężkiej sytuacji — postaw karmnik do ptaków!

Karmniki do ptaków umieszczone w ogrodzie lub na tarasie to sposób na obcowanie z bliskością natury nie ruszając się z domu. 

Kiedy przyjdą przymrozki zwierzęta nam podziękują za pomoc a my będziemy mogli czuć satysfakcję i czerpać radość z obserwowania małych ptaków

Karmnik dla ptaków uczy nasze dzieci empatii dla zwierząt

Dokarmiając ptaki dajemy przykład dzieciom jak dbać o przyrodę i środowisko naturalne.

Złożenie karmnika do ptaków razem z pociechami to znakomita zabawa na niedzielne popołudnie.

Domek i budka dla ptaków to także świetna ozdoba naszej działki lub tarasu. 

Karmniki do ptaków z tworzywa i drewniane

W naszym sklepie znajdziesz karmniki dla ptaków z tworzywa sztucznego. Charakteryzują się znaczną wytrzymałością. Są odporne na pleśnie i grzyby, a także na gnicie.

Zastosowanie półprzezroczystych materiałów pozwala na oszacowanie ilości ziaren w zbiorniku przez okno, bez wychodzenia z domu!

Oferujemy również drewniane budki dla ptaków do samodzielnego złożenia wraz z naszymi pociechami. Idealny sposób na spędzenie jesienno-zimowego popołudnia wraz z dziećmi!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium