Wiertła

Wiertarko-wkrętarka udarowa akumulatorowa 20V 2A + akcesoria Wiertarko-wkrętarka udarowa akumulatorowa 20V 2A + akcesoria
Cena: 269,99 zł netto: 219,50 zł
zobacz więcej
Wiertła do metalu HSS 6szt. zestaw Rebel RB-1122 Wiertła do metalu HSS 6szt. zestaw Rebel RB-1122
Cena: 24,99 zł netto: 20,32 zł
zobacz więcej
Wiertła do metalu 7szt. zestaw Rebel RB-1124 Wiertła do metalu 7szt. zestaw Rebel RB-1124
Cena: 14,99 zł netto: 12,19 zł
szt.
zobacz więcej
Wiertła do drewna 7szt. zestaw Rebel RB-1123 Wiertła do drewna 7szt. zestaw Rebel RB-1123
Cena: 12,99 zł netto: 10,56 zł
szt.
zobacz więcej
Wiertła do betonu 5szt. zestaw Rebel RB-1121 Wiertła do betonu 5szt. zestaw Rebel RB-1121
Cena: 12,99 zł netto: 10,56 zł
szt.
zobacz więcej
Wiertło Dwustopniowe 4,0-6,5mm SPAX DRILL4 Wiertło Dwustopniowe 4,0-6,5mm SPAX DRILL4
Cena: 182,99 zł netto: 148,77 zł
szt.
zobacz więcej

Wkręty do drewna

Wkręty stanowią doskonałą alternatywę dla gwoździ. Znajdują zastosowanie m.in. podczas montażu elementów instalacyjnych, czy też montażu mebli.

W naszej kategorii "Wkręty" znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do skutecznego montażu i budowy. Dostarczamy wysokiej jakości produkty, które sprostają Twoim oczekiwaniom. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiednie wkręty i akcesoria do Twojego projektu!

Nie istnieje jeden uniwersalny wkręt do wszystkiego. Jak zatem zdecydować się na ten odpowiedni? Nasz wybór powinien zostać podyktowany rodzajem podłoża oraz materiałem, który ma zostać na nim osadzony.

Wkręty uniwersalne

Tutaj znajdują się wkręty o szerokim zastosowaniu. Wkręty uniwersalne są idealne do montażu różnych materiałów, od drewna po metal i tworzywa sztuczne. Oferujemy różne rozmiary i rodzaje wkrętów, aby sprostać Twoim indywidualnym potrzebom.

Wkręty do deski tarasowej

Jeśli planujesz budowę lub remont tarasu, te dedykowane wkręty są dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wkręty specjalnie zaprojektowane do mocowania desek tarasowych. Nasze wkręty do deski tarasowej zapewnią trwałą i bezpieczną konstrukcję.

Wkręty do płyt kartonowo-gipsowych

Montaż płyt kartonowo-gipsowych będzie prostszy niż kiedykolwiek dzięki naszym wkrętom do płyt kartonowo-gipsowych. Te wkręty są idealne do mocowania płyt na ścianach i sufitach. Dostępne są w różnych długościach, aby dopasować się do Twojego projektu.

Wkręty ciesielskie

Jeśli potrzebujesz mocnych i wytrzymałych wkrętów do konstrukcji drewnianych, nasze wkręty ciesielskie są odpowiednim wyborem. Zapewniają one solidne połączenia w drewnie i są doskonałe do zadań budowlanych.

Wkręty fasadowe

Wkręty fasadowe są przeznaczone do mocowania elementów fasady, takich jak listwy przypodłogowe, panele elewacyjne i inne. Dzięki nim można uzyskać estetyczne i trwałe połączenia na zewnątrz budynków.

Wiertła

W dziale "Wiertła" znajdziesz różne rodzaje wierteł, które są niezbędne do wiercenia otworów w różnych materiałach. Nasze wiertła są wysokiej jakości i gwarantują precyzyjne wiercenie.

Akcesoria do wkrętów

Oprócz szerokiego wyboru wkrętów oferujemy również różnorodne akcesoria, które ułatwią pracę przy używaniu wkrętów. Nasze akcesoria to głównie bity i narzędzia dedykowane do montażu wkrętów oraz niezbędne akcesoria pomocne w różnych projektach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium